im. Władysława Łokietka
w Lubaszczu
line decor
  
line decor
 
 

 
 

 
 

Krzysztof Zakrzewski – piłka nożna

 

.              Krzysztof jest uczniem I klasy Zespołu Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu. Kształci się jako sprzedawca w Branżowej Szkole I Stopnia. Od 6 roku życia gra w piłkę nożną. Poświęca tej dziedzinie sportu większą część swojego wolnego czasu. W klubie K.S Czarni Nakło trenuje od 3 lat. Dumny jest z wygrania 3 ligi okręgowej. Do gry w piłkę zainspirował go wujek, który snuł opowieści o ojcu Krzysztofa, również młodym i zagorzałym piłkarzu.
Krzysztof zawsze marzył by zostać profesjonalnym piłkarzem. Jego idolami sportowymi są Sergio Ramos, Memphis Depay, Jack Grealish i Santi Cazorla. Ramos, ponieważ to piłkarz który walczy zawsze o swoje. Memphis, ponieważ zawsze próbował każdemu pomóc. Jack  młody chłopak, który nigdy nie myślał że będzie piłkarzem na najwyższym poziomie. Natomiast Santi Cazorla to piłkarz, który pomimo 8 operacji nie poddał się i 2 lata temu wrócił na piłkarskie boisko.
Cieszy go fakt, że gra w klubie, który za 3 lata będzie świętował 100. lat swojego istnienia. Grą Krzysztofa zainteresował się klub RTS Widzew Łódź. Życzymy mu sukcesów i trzymamy kciuki za to, by spełniły się jego wszelkie marzenia i aby młody piłkarz zrealizował swoje plany sportowe, jak również osobiste i zawodowe.

klik

 
 

 

home

ZAJĘCIA DODATKOWE

SUKCESY UCZNIÓW

STUDIO FITNESS
zapraszamy

PRZYJAZNA SZKOŁA

           
zapraszamy zapraszamy zapraszamy