im. Władysława Łokietka
w Lubaszczu
line decor
  
line decor
 
 

 
 

 
 
"Młody Talent" z Lubaszcza

.Daria Bomba uczennica IV klasy Technikum Hotelarskiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Łokietka w Lubaszczu zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Artystycznym "Młode Talenty" - kategoria taneczna.

............To nie pierwszy sukces Darii w tym konkursie. W roku ubiegłym zajęła III miejsce w tej kategorii, kiedy konkurs posiadał jeszcze rangę wojewódzką. W tym roku rywalizowała z młodzieżą z całej Polski i znalazła się w ścisłej czołówce.
............Już w wieku10 lat Daria tańczyła w zespole "Iskra" działającym  przy Nakielskim Ośrodku Kultury. Wraz z grupą brała udział w licznych turniejach tańca m. in. w Nakle, Bydgoszczy, Chojnicach, Białych Błotach. Podczas czteroletniego okresu nauki, uczestnicząc w zajęciach pozalekcyjnych, często występowała ze szkolną grupą taneczną oraz solo na różnych imprezach  kulturalnych, godnie  reprezentując swoją szkołę i powiat nakielski. Przez krótki czas pracowała jako instruktor tańca w N.O.K. prowadząc zajęcia z dziećmi w wieku 9 - 15 lat, a nieco dłużej Aerobik dla pań, który cieszył się dużym zainteresowaniem. 
............Jak sama mówi - taniec to jej PASJA, z którą wiąże plany na przyszłość. Zamierza kontynuować naukę w szkole policealnej dla instruktorów tańca i poświęcić się pracy z dziećmi i młodzieżą, nie rezygnując z własnych ambicji artystycznych. Te jednak wymagają promocji i wsparcia finansowego, a Daria już udowodniła, że warto w nią inwestować!

Wychowawca Klubu Szkolnego
Grażyna  Sokołowska

Na zdjęciu: Daria z nagrodam

 

 
 

 

home

ZAJĘCIA DODATKOWE

SUKCESY UCZNIÓW

STUDIO FITNESS
zapraszamy

PRZYJAZNA SZKOŁA

           
zapraszamy zapraszamy zapraszamy