im. Władysława Łokietka
w Lubaszczu
line decor
  
line decor
 
 

 
 

 
 

Waleczne Serca

 

..           Zapraszamy wszystkich na wydarzenie o nazwie Waleczne Serca   Które odbędzie się 09.12.2022 o godz. 16:00 na sali gimnastycznej w Zespole Szkolno Przedszkolny im. Jana Pawła II w Paterku.
Waleczne Serca to impreza sportowo charytatywna, w której głównym celem jest pomoc małej Zosi Szcześniewskiej. Dziewczynka musi otrzymać najdroższy lek na świecie ponieważ cierpi na SMA rdzeniowy zanik mięśni. Trwa walka z czasem dlatego bez zastanowienia podejmujmy rękawice i walczymy o to, żeby uzbierać jak największą kwotę pieniężną. 
Główną atrakcją imprezy są walki naszych klubowiczów oraz klubowiczów z zaprzyjaźnionego klubu K1 Więcbork. Walki będą odbywały się w formule Kick Boxingu oraz zobaczmy jedną walkę specjalną na zasadach Boksu. Będziecie więc mogli zobaczyć świetne sportowe wydarzenie. Walki będą oceniane przez sędziów, a całą imprezę poprowadzi nasz konferansjer wraz z Dj-em, który zadba o oprawę muzyczną. Szykują się duże emocje więc nie może was tam zabraknąć 
Impreza ta to jednak nie tylko walki. Podczas wydarzenia będziecie mogli również zobaczyć między innymi:
- Kiermasz Świąteczny Zespołu Szkolno-przedszkolnego w Paterku
- Pokazy uczniów Szkoły Podstawowej w Paterku
- Pokaz sekcji Kick Boxing Paterek Junior
JAK BĘDZIEMY MOGLI POMÓC ZOSI
- Wolontariusze z puszkami. Podczas imprezy będziecie mogli natknąć się na wolontariuszy z puszkami, którzy będą zbierać pieniądze na leczenie Zosi 
- Loteria. Czyli możliwość zakupu paczki niespodzianki. Każda paczka wygrywa. Jednak nie wiesz, co kupujesz   Cała kwota uzyskana z loterii zostanie przekazana na leczenie Zosi 
- Licytację pozyskanych przedmiotów.
Między walkami publiczność będzie mogła wziąć udział w licytacji bardzo ciekawych przedmiotów, w bardzo atrakcyjnych cenach. A będą to min:
- Bon na zakup dowolnego dużego tortu z cukiernii Słodki Leniuszek. 
- Książkę " Skazaniec" wybitnego polskiego pisarza Krzysztof Spadło. Książka z autografem, dedykacją oraz oryginalnym kuflem z serii " Skazaniec"
- Lot lotnią
- Nowy fotel " Strandomn " ( uszak ) który można zakupić tylko w sklepie Ikea.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniu. Nie może was tam zabraknąć dlatego już zarezerwujcie sobie czas na piątkowe popołudnie 9 grudnia!
 BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!! 

klik

 

 

 
 

 

home

ZAJĘCIA DODATKOWE

SUKCESY UCZNIÓW

STUDIO FITNESS
zapraszamy

PRZYJAZNA SZKOŁA

           
zapraszamy zapraszamy zapraszamy