im. Władysława Łokietka
w Lubaszczu
line decor
  
line decor
 
 

 
 

 
 

"PIŁKA DLA AFRYKI"
ROZWIĄŻ QUIZ I PODARUJ DZIECIOM PIŁKĘ!
.              Lubisz oglądać mecze? Chcesz zaangażować się w piłkarskie święto nie tylko poprzez wspieranie naszej reprezentacji? To wydarzenie powinno Cię zainteresować!
Co powiesz na quiz wiedzy o mundialu? Trzydzieści pytań o wyniki meczów, najlepszych napastników i najskuteczniejszych bramkarzy. Zastanawiasz się, gdzie tu pomoc potrzebującym? Otóż 100% dochodu z reklam, które zobaczysz w czasie rozwiązywania konkursu, wesprze akcję wysyłki odzieży i sprzętu sportowego dla dzieci z Tanzanii! 
Quiz możesz rozwiązać tutaj: https://mathematics.live/pl/konkurs/pilki-dla-afryki
To będzie Twoja cegiełka wspierająca fantastyczną pracę, jaką od 2017 r. prowadzi w Afryce Marcin “Hanys on Tour” Kupczak. Jego pełna pasji działalność, która łączy edukację i sport, umożliwiła zbudowanie kilku boisk, na których prowadził treningi piłkarskie, a nawet remont szkoły w Loltepes - małej wiosce w środkowej części Tanzanii. To tam właśnie trafi sprzęt kupiony za zgromadzone dzięki konkursowi pieniądze. 
Jest to akcja o charakterze międzynarodowym. Prowadzone jest jednocześnie w 14 krajach! 
Zastanawiasz się, jak możesz dodatkowo pomóc? Podaj tę informację dalej - wyślij znajomym, udostępnij w social mediach. Przekonajcie się, kto spośród Was ma największą wiedzę o futbolu! 
Sukces całej akcji leży w Twoich rękach! Dla Ciebie to tak niewiele, a dla dzieci w Tanzanii wręcz niepowtarzalna szansa na rozwijanie pasji.
Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.
Z wyrazami szacunku Zespół Mathematics.live i Dyktanda.pl


klik

 
 

 

home

ZAJĘCIA DODATKOWE

SUKCESY UCZNIÓW

STUDIO FITNESS
zapraszamy

PRZYJAZNA SZKOŁA

           
zapraszamy zapraszamy zapraszamy