im. Władysława Łokietka
w Lubaszczu
line decor
  
line decor
 
 

 
 

 
 

Dyktanda na mundial

 


klik klik

.              Za kilka dni cały świat opanuje mundialowa gorączka. Już w tej chwili piłkarskie święto zawładnęło myślami niejednego kibica. A gdyby tak przelać je na papier? I dodatkowo połączyć przyjemne z pożytecznym? Portal edukacyjny Dyktanda.pl daje taką możliwość, przygotował bowiem konkurs dla kibiców! 
Całość składać się będzie z dwóch etapów. Najpierw, w fazie grupowej, każdy miłośnik piłki nożnej będzie mógł podzielić się swoimi przewidywaniami lub marzeniami - czyli przygotować dyktando opowiadające o dowolnym meczu polskiej reprezentacji na tegorocznym mundialu. Swoje prace można przesyłać tutaj: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/napisz-dyktando-na-mistrzostwa-swiata
Następnie, dzień przed każdym meczem polskiej reprezentacji, rozgrywany będzie finał, polegający na rozwiązywaniu zwycięskiego dyktanda o danym meczu naszej kadry. 
Zarówno za stworzenie dyktanda, jak i za poprawne rozwiązanie, organizator przewidział nagrody. Zachęcamy zarówno uczniów, jak i dorosłych, do wspólnego świętowania mundialu również w takiej formie!
Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.
Z wyrazami szacunku
Zespół Dyktanda.pl 

klik

 
 

 

home

ZAJĘCIA DODATKOWE

SUKCESY UCZNIÓW

STUDIO FITNESS
zapraszamy

PRZYJAZNA SZKOŁA

           
zapraszamy zapraszamy zapraszamy