im. Władysława Łokietka
w Lubaszczu
line decor
  
line decor
 
 

 
 

 
 

Mamy finalistę  jubileuszowej XX edycji
Regionalnego Konkursu wiedzy o zasadach BHP
dla uczniów z zakładów rzemieślniczych!

 

.              W dniu 28.09.2022r. w siedzibie Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemieślniczej w Bydgoszczy odbył się etap regionalny Konkursu wiedzy o zasadach BHP dla uczniów z zakładów rzemieślniczych.W tegorocznych rozgrywkach wzięli udział uczniowie szkół branżowych z województwa kujawsko-pomorskiego kształcących się w zawodach: cukiernik, elektryk, fryzjer, kucharz, mechanik pojazdów samochodowych, sprzedawca. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Klaudia Kauc – kl.IIa (fryzjer), Maciej Wlazły – kl. IIIb (elektryk); Marcin Bruski – kl. IIIc (mechanik samochodowy). W pierwszej kolejności na uczestników czekał do rozwiązania test składający się 40 pytań. Okazało się, że w większości pytania z zakresu prawa pracy, technicznego bezpieczeństwa pracy nie przysporzyły problemów młodym uczestnikom. W dalszej części wyłoniona szóstka, która otrzymała największą ilość punktów z testu odpowiadała na pytania ustne przed Komisją Konkursową w składzie: Mirosław Trojanowski –Nadinspektor Pracy Okręgowej Inspekcji Pracy w Bydgoszczy, Gabriel Tyszkiewicz – Starszy Inspektor Pracy Okręgowej Inspekcji  Pracy w Bydgoszczy, Iwona Andrzejewska – Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz Izabela Goślińska – Starszy specjalista ds. promocji i przedsiębiorczości  Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy Laureaci dwóch pierwszych miejsc – Maciej Wlazły uczeń Zespołu Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu oraz uczennica Branżowej Szkoły I Stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Grudziądzu  będą reprezentowali  nasz region w Ogólnopolskim Konkursie wiedzy o zasadach BHP dnia 20 października br. w Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie.
Dziękujemy naszym uczniom za godne reprezentowanie szkoły. Gratulujemy naszemu zwycięzcy Maciejowi Wlazły i życzymy powodzenia w Warszawie.
Podziękowania należą się także Starszemu Cechu w Nakle n. Not. panu Marianowi Kulig za wsparcie finansowe.
                                                                                                       Organizator szkolny - Grażyna Sokołowska

Więcej na stronie:
https://izbarzem.pl/najlepsi-wylonieni-wyniki-regionalnego-konkursu-wiedzy-o-zasadach-bhp-bezpiecznie-od-startu-dla-uczniow-z-zakladow-rzemieslniczych-2/

klik

 

 
 

 

home

ZAJĘCIA DODATKOWE

SUKCESY UCZNIÓW

STUDIO FITNESS
zapraszamy

PRZYJAZNA SZKOŁA

           
zapraszamy zapraszamy zapraszamy