im. Władysława Łokietka
w Lubaszczu
line decor
  
line decor
 
 

 
 

 
 

Koncert kolęd i pastorałek w „Łokietku” .     W klimacie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i blasku, choinkowych świec cała społeczność szkolna ZS im. Władysława Łokietka wzięła udział w spotkaniu wigilijnym przygotowanym przez uczniów klasy 2b i 3b wraz z opiekunami: p. Beatą Stasinowską, p. Magdaleną Stałowską – Janke i p. Agnieszką Michalak.
       Tyle wieków minęło od momentu historycznego narodzenia Jezusa Chrystusa, „a mały Jezus smutny w drzwi patrzy i czeka, by pośród witających zobaczyć i nas, ludzi dwudziestego pierwszego wieku, zobaczyć ciebie i mnie”. Chrystus się nam narodził. Chrystus rodzi się nadal. Tylko czy pamiętamy o tym? Czy to chcemy odnajdywać? Czy tym chcemy żyć?
        Spotkanie było okazją do zadumy i refleksji, ale też do uśmiechu i radości, a także podtrzymania pięknej tradycji śpiewania kolęd i pastorałek
       Życzymy wszystkim, aby w innych ludziach odkryli obecność Chrystusa, aby z radością i prostotą dziecka świętowali narodziny Zbawiciela. Życzymy otwartości, zwykłego uśmiechu i gestu podania ręki drugiemu człowiekowi, powodujących przemianę w innych i w nas samych...”bo zawsze wtedy jest Boże Narodzenie!”

klik

 
 

 

home

ZAJĘCIA DODATKOWE

SUKCESY UCZNIÓW

STUDIO FITNESS
zapraszamy

PRZYJAZNA SZKOŁA

           
zapraszamy zapraszamy zapraszamy